Připojte se k výzvě Frank Bold – za Vaše práva

Vážení příznivci, připojte se, prosím k zásadní výzvě Frank Bold, ovlivňující vaše práva a činnost našeho spolku.

V brzkých dnech se stane něco, co se zásadně dotýká i vás. Poslanci chtějí schválit novelizaci stavebního zákona: jestli se tak stane, ztratíte plné právo se jako občan zajímat o to, co se vám staví “za rohem”, a aktivně se na tom podílet.

Máte teď možnost se proti změně postavit a hájit své právo ovlivňovat záležitosti, které se vás týkají – stavbu čističky u rybníka, revitalizace parku nebo umístění hypermarketu v historickém centru. Připojte svůj podpis k výzvě a kampani Platformy 21, kterou jsme pro tuto příležitost spustili. Je to teď o vás.

Podepsat výzvu

Správnou cestou k řešení problému není omezení občanské účasti, ale nastavení jednodušších a efektivnějších schvalovacích procesů. Nedovolte, aby vám sebrali možnost se kdykoliv v budoucnu zapojit do toho, co se děje v místě, kde žijete.

Díky vám, občanům, zůstane územní plánování pod veřejnou kontrolou. ​Naši výzvu s posláním předáme poslancům a budeme apelovat na to, aby poslanci novelizaci neprosadili.

Jde i o vaši budoucnost. Přidejte se právě teď.

Stačí váš podpis.

Děkujeme!

www.frankbold.org

www.platforma21.cz/

Platforma 21 je uskupení zaštiťující všechny lidi, spolky, instituce či firmy, které požadují, aby byla zajištěna účast občanů na věcech veřejných dle článku 21 listiny základních práv a svobod. Hlavním koordinátorem platformy je spolek Frank Bold Society.​

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..