Jak se nyní scházíme

Díky podpoře našeho IT ? a vstřícnosti společnosti Microsoft jsme se i my ze Spolku T.G.M. novevrato.cz mohli začít pravidelně potkávat přes Microsoft Teams. Úterní večery jsou naše a rodí se zde mnohé nápady, diskutují se podněty a aktivity týkající se Nového Vráta.

Bez on-line prostředí bychom v dnešní době těžko společně zpracovali dokument s požadavky na přeměnu Nového Vráta v oblast, která bude na stejné úrovni jako ostatní obytné části města. Nové Vráto je součást Českých Budějovic na mapě a my chceme být s městem propojeni Liniovým parkem s cyklostezkou, chceme revitalizovat park za školou, chceme prostor pro volnočasové aktivity všech věkových skupin. Tímto směrem cílíme naše aktivity.

Dobrovolně věnujeme svůj volný čas, protože nám není lhostejné, kde budou vyrůstat a žít naše děti a kde se budeme potkávat se sousedy a kde pravděpodobně také zestárneme. Víme, že naše snažení má cenu. Úkoly zatím dělíme mezi aktivní jádro Spolku a rádi přivítáme další podporu. Máte-li pro nás inspiraci, nápady a informace, o které se s námi chcete podělit nebo se chcete jakkoliv zapojit do aktivit Spolku, určitě nás kontaktujte na info@novevrato.cz.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..